Realizacja montażu okien Iglo Energy firmy Drutex

Przedstawiamy realizację zamówienia na okna plastikowe do nowego domu. Klienci zdecydowali się na okna firmy DRUTEX w profilu IGLO ENERGY.

Okna Iglo Energy charakteryzują się ponadczasowym designem i doskonałymi walorami estetycznymi. Okna te, to także najwyższy poziom funkcjonalności i energooszczędności .

Iglo Energy to autorski profil firmy Drutex. Są to 7-komorowe profile ramy i skrzydła klasy A. Wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego o głębokości zabudowy 82 mm. Zaokrąglony kształt nadaje oknom eleganckiego wyglądu. Bogata oferta 43 kolorów i możliwość dowolnego modyfikowania stolarki powoduje, że doskonale komponują się z aranżacją każdego wnętrza i architekturą budynku.

Dostępny wyłącznie w ofercie Drutex innowacyjny system uszczelnienia, wykorzystujący uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. Takie rozwiązanie jest gwarancją niskiej utraty ciepła, a tym samym wiąże się to z obniżeniem kosztów ogrzewania. Również dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pakietów szybowych (w standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 wypełniony argonem, z ramką stalową, o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug=0,3 W/(m2K), a także możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych). Możliwe jest opcjonalne zastosowanie ciepłych ramek Swisspacer Ultimate system Iglo Energy. Ramki te wyróżniają się doskonałymi właściwościami w zakresie energooszczędności jak również dźwiękoszczelności (Rw=37-46 dB). Dodatkowo ze względu na budowę profilu, okna Iglo Energy wyróżniają się także doskonałymi parametrami. Są niezrównane pod względem wodoszczelności, przepuszczalności powietrza jak również odporności na wiatr.

Dzięki stabilnej i wytrzymałej konstrukcji profilu oraz nowoczesnym okuciom Maco Multi Matic KS z dwoma czopami antywyważeniowymi oraz powłoką Silber-Look w standardzie, zapewniają doskonałą ochronę przed włamaniem. Dostępne także rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N. W przypadku systemów RC 2. Okno wyposażone jest w zasuwnice samohamującą.

Do zamontowanych przez nas okien, można dopasować moskitiery oraz rolety wewnętrzne w wybranym kolorze. 

Poniżej kilka zdjęć zamontowanych okien.

Realizacja w miejscowości Brzyska.

Możliwość komentowania została wyłączona.