Drzwi zewnętrzne MARTOM 72 ARKTIC

Poniżej przedstawiamy drzwi zewnętrzne firmy MARTOM, które zostały zamontowane przez naszą firmę. Pokazany model to AI 01/ 3M z lustrem weneckim, w kolorze dąb bagienny, z antabą jednostronną prostokątną o długości 170cm.

Drzwi MARTOM 72 ARKTIC posiadają doskonałe właściwości izolacyjne. Spełniają wyznaczone normy przenikalności. W standardzie są to drzwi o grubości skrzydła 72mm wypełnionego pianą PUR, z ościeżnicą hybrydową MET/DREW. Wyposażone w dwa zamki z trzema bolcami z wkładkami WILKA „system jednego klucza”. Zawiasy 3D, 3 bolce antywyważeniowe, a także próg z przegrodami termicznymi. Poszycie skrzydła wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, pokrytej laminatem odpornym na UV. Skrzydło drzwi zewnętrznych wraz z uszczelką wykonane w systemie 4-stronnej przylgi, także dolna krawędź skrzydła posiada uszczelkę.

Istnieje również możliwość zastosowania ościeżnicy aluminiowej z tzw. „ciepłą komorą” do której została wprowadzona dodatkowa wkładka termiczna z grafitowego styropianu, jak też zamka listwowego ROTO QB dostępnego wyłącznie w produktach tej firmy. Dźwiękoszczelność tych drzwi Rw= 30 dB. Przenikalność cieplna drzwi pełnych Ud od 0,84, a przeszklonych Ud od 1,0.

Bogata oferta producenta pod względem kolorystyki, jak i różnorodność dodatków pozwala na dowolne kształtowanie stolarki przez co każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również idealnie sprawdzające się w lecie moskitiery okienne i drzwiowe.

Realizacja w miejscowości Brzyszczki k.Jasła.

Możliwość komentowania została wyłączona.