Zewnętrzne drzwi tarasowe Iglo-HS firmy Drutex

Kolejna z naszych realizacji to montaż stolarki okiennej w profilu Iglo Energy w nowo powstałym budynku.

Klienci zdecydowali się na drzwi zewnętrzne w systemie Iglo-HS jako wyjście na taras.

System wykonywany jest w 7-komorowym profilu skrzydła, produkowany jest wyłącznie z materiału pierwotnego klasy A. Szerokość skrzydła w Iglo-HS to 82mm, natomiast głębokość zabudowy ramy to 194mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku U=0,5 W/(m2K) (możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego o U=0,3 W/(m2K) oraz ciepłej ramki Swisspacer Ultimate). Iglo-HS dodatkowo wyposażony jest w wewnętrzne uszczelki welurowe, które nie są spotykane u innych producentów. Takie rozwiązanie wpływa na poprawę parametrów energo- i dźwiękoszczelnych oraz powoduje, że uszczelki nie przywierają w niskich temperaturach.

Drzwi zewnętrzne Iglo-HS firmy Drutex, wyposażone są w próg z profilu PCV i profilu wzmocnionego z aluminium, który zapobiega uskokom na stylu drzwi – podłoga co umożliwia licowanie progu z podłogą od wewnątrz. Specjalna konstrukcja progu poprawia również izolację termiczną, jednocześnie stanowi barierę przed powstawianiem mostków termicznych.

System ten jest doskonałym wyborem do domów energooszczędnych oraz pasywnych z uwagi na parametry termoizolacji.

Drzwi wejściowe Iglo-HS zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza oraz dzięki swojej konstrukcji ułatwiają jego aranżację. Specjalnie zastosowane okucia oraz dwie osobne prowadnice zapewniają przesuwanie nawet ogromnych skrzydeł bez użycia wielkiej siły. Drzwi te wyróżniają się ponadczasowym designem i elegancją. Kombinacja z doborem dodatków oraz kolorystyki pozwala na stworzenie indywidualnej stylistyki dostosowanej do potrzeb klienta.

Realizacja w miejscowości Mrukowa.

Możliwość komentowania została wyłączona.