Wymiana systemu tarasowego na Iglo-HS firmy DRUTEX

Wymiana systemu tarasowego na Iglo-HS firmy DRUTEX w kolorze czarny mat dwystronny oraz montaż żaluzji fasadowej elektrycznej w kolorze RAL 9007.
 
Iglo-HS to idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach, nadające wnętrzom unikatowego charakteru. Dzięki niezwykle wytrzymałej konstrukcji w tym systemie tarasowym można stosować skrzydła o wadze do 400 kg. Doskonałą funkcjonalność zapewnia m.in. zastosowanie niskiego progu aluminiowego, który można ukryć w posadzceSystem tarasowy podnoszono-przesuwny IGLO-HS to 7-komorowy autorski profil skrzydła, klasy A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego, o głębokości skrzydła 82 mm i ramy 194 mm. Okucia podnoszono–przesuwne G-U. W standardzie trzy zaczepy ryglujące oraz zaczep mikrowentylacji.
Podtynkowy system żaluzji fasadowych C80 Box umożliwia montaż na oknach i przeszkleniach bez ingerencji w wygląd zewnętrzny budynku. Skrzynki żaluzji mają formę boxu, na którego przedniej ściance można wykonać zaprawę tynkarską, co sprawia, że system ten jest zupełnie niewidoczny na fasadzie budynku. Silnik elektryczny to najpopularniejszy i najbardziej komfortowy sposób sterowania żaluzjami fasadowymi. Oprócz wygody sterowania umożliwia podpięcie systemu żaluzji do systemu zarządzania typu Smart Home oraz zastosowanie dodatkowych elementów takich jak czujnik wiatrowy lub czujnik nasłonecznienia. Ruch żaluzji można uruchomić za pomocą włącznika na ścianie lub zdalnie – używając pilota.

Możliwość komentowania została wyłączona.